Martin Holm gouache

397271

MARTIN HOLM (1800-tal): Stockholms slott, signerad o daterad Martin Holm 1894, gouache, ca 25x21 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Martin Holm gouache

Budhistorik (14 bud)
2665033
2665032
1 900
2665031
1 800
2665028
1 700
2664212
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.