Birger Birger-Ericson

397264

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Vintermotiv, signerad med dedikation, ca 45x54 cm

Krackelyr (krympning)

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Birger Birger-Ericson

Budhistorik (16 bud)
2665796
2660480
2660479
950
2660478
900
2660477
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.