Oskar Bergman

397262

OSKAR BERGMAN (1879-1965): Skärgårdsmotiv med figurer, signerad och daterad 1944, olja på pannå, ca 32x39 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 21

Oskar Bergman

Budhistorik (16 bud)
2666246
1 900
2666007
1 800
2666006
1 700
2666004
1 600
2666002

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.