Karl Bergman

397261

KARL BERGMAN (1891-1965): Skärgårdsmotiv, signerad, olja på duk, ca 57x96 cm

Konst, Äldre måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 23

Karl Bergman

Budhistorik (6 bud)
2665354
1 300
2665878
2665354
2665353
700
2664904

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.