Omega armbandsur

397256

OMEGA, armbandsur, guld på stål, ca 1965, mekaniskt urverk, silverfärgad urtavla, stavindex, plexiglas, 17 jewels, verk/refnr: 22831607, boettnr: 111.045, cal: 620, skinnband och etui i original; 2 extra armband medföljer varav ett med omegamärkning
Skador: Glas med repor, extra armband med slitage

Klockor/Ur

Omega armbandsur

Budhistorik (19 bud)
2665056
2664166
1 400
2663805
1 300
2664165
1 300
2663805

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.