Erik Olson och Sven Jonson litografier

397255

GRAFISKA BLAD, 3 st, Halmstadgruppen (Erik Olson och Sven Jonson): "Sökaren", "Månskensnatt" och "Nocturne", signerade samt numrerade, färglitografier, ca 46x34 resp 46x38 resp 36x54 cm

Budhistorik (19 bud)
2664988
1 400
2664981
1 300
2664927
2664609
2658609

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.