Bandskedar

397254

BANDSKEDAR, 2 st, bemålade, 1800-talets första hälft, Hälsingland, skuren dekor, ca 17x13 resp 15x14 cm

Skador

Diverse, Allmoge

Bandskedar

Budhistorik (15 bud)
2658616
3 800
2664455
3 600
2658616
2663844
2 800
2658616
2 600

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.