Väggreliefer design Lisa Larson

397253

LISA LARSON, "Pomona", reliefer, 2 st, 1900-talets andra hälft, Gustavsberg, stengods, motiv av smultron resp plommon, stämplade, ena etikettmärkt, ca 22x22 cm

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Design, Temaauktion, Temaauktion

Budhistorik (22 bud)
2665268
2665266
1 400
2665168
1 300
2664889
2664647

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.