Oljemålning pojkporträtt

397250

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pojkporträtt, signerad E. Morgan, olja på duk, 37x29 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 10

Oljemålning pojkporträtt

Budhistorik (1 bud)

2657160
2016-07-19 01:53:12

2016-07-26 kl 19:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.