Tamburmajor rödbetsad

397243

TAMBURMAJOR, bok, 1900-talets andra hälft, rödbetsad, svarvade delar, höjd ca 180 cm

Bruksslitage

Rum 5

Tamburmajor rödbetsad

Budhistorik (3 bud)

2665134
2665003
2663428

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.