Skänk nyrenässans

397239

SKÄNK, bemålad, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, förgyllda beslag, skuren dekor, svarvade fötter, höjd ca 130, 99x52 cm

Senare bemålad, ej tillhörande nyckel finns

Rum 1

Skänk nyrenässans

Budhistorik (17 bud)
2664640
2664465
2664639
950
2664465
900
2664626
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.