Boksnurra mahogny

397236

BOKSNURRA, 1920/30-tal, fanerad i mahogny, kubistisk pyramidal, höjd 117, 55x55 cm

Rum 8

Boksnurra mahogny

Budhistorik (16 bud)
2665101
3 200
2657248
2659957
2 800
2657248
2 600
2658352
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.