Bar

397219

BARGRUPP, bambu, 1960-tal, bord och två stolar, höjd ca 103, största bredd 100 cm

Smärre slitage.

Möbler, Övriga möbler, Temaauktion, Sommar

Rum 2

Bar

Budhistorik (5 bud)
2662507
500
2658977
450
2658976
2658975
2658573

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.