Lena Larson

397218

LENA LARSON, "Bohem 604", Nesto, 1960-tal, fåtölj, vitmålad, spjälrygg, stoppade dynor höjd ca 111, bredd ca 58 cm

Smärre slitage.

Möbler, Design

Rum 13

Lena Larson

Budhistorik (1 bud)

2663050
2016-07-24 21:26:45

2016-07-26 kl 11:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.