Bengt Carlberg

397217

BENGT CARLBERG (1897-1967): Blomsterstilleben, signerad och daterad Carlberg -45, pastell, 55x46 cm

Fack 24

Bengt Carlberg

Budhistorik

2016-07-26 kl 21:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.