Taklampor

397216

TAKLAMPOR, 1 par, 1920/30-tal, runda kupor i mjölkvitt och frostat glas, armatur i vitmetall

Proveniens: Åsaskolan Oskarshamn.

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampor

Budhistorik (12 bud)
2664732
2660304
2664726
2660304
1 900
2664723
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.