Golvlampor

397214

GOLVLAMPOR, 1 par, 1960-tal, tillverkning Falkenberg, ställbara, utförda i mässing och gjutjärn, höjd ca 125 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampor

Budhistorik (15 bud)
2664273
2663214
2663213
2661910
2661909
950

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.