Soffbord

397212

SOFFBORD, teak, 1950-tal, höjd ca 56, längd 169x63 cm

Smärre slitage.

Rum 5

Soffbord

Budhistorik (3 bud)

2664864
2663822
500
2663804

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.