Fåtöljer krom och läder

397202

FÅTÖLJER, 1 par, krom samt cognacsfärgat läder, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, repor

Rum 5

Fåtöljer krom och läder

Budhistorik (41 bud)
2665233
9 200
2665239
9 000
2665233
8 800
2665238
8 600
2665233
8 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.