Brickbord England

397198

BRICKBORD, England, 1900-talets mitt, försilvrat, otydliga stämplar, höjd ca 62, 55x39 cm

Visst slitage

Möbler, Temaauktion, Sommar

Rum 5

Brickbord England

Budhistorik (18 bud)
2667390
3 600
2662545
3 400
2667389
3 200
2662545
2663339
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.