Erik Osslund oljemålning

397196

ERIK OSSLUND (1913-82): "Det blåser upp till storm, Ålands blå hav", signerad Erik Osslund, olja på duk, ca 51x61 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 30

Erik Osslund oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2663929
600
2663199
550
2661367
500
2659234
450
2657470

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.