Salongsgrupp Karl Johan-stil

397195

SALONGSGRUPP, 3 dlr, fanérad i mahogny, tidigt 1900-tal, Karl Johan-stil, bordets mått höjd ca 72, 90-130x70 cm

Bruksslitage

Rum 5

Salongsgrupp Karl Johan-stil

Budhistorik (3 bud)

2664096
2664095
2663847

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.