Erik Osslund oljemålning

397194

ERIK OSSLUND (1913-82): "I yttersta havsbandet", signerad Erik Osslund, olja på pannå, ca 34x41 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Erik Osslund oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2662712
750
2664094
700
2662712
650
2664093
600
2662712
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.