Bertil Wahlberg oljemålning

397193

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Barn i flytväst, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 63x82 cm

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2662407
2016-07-24 06:48:21

2016-07-24 kl 15:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.