Erik Osslund oljemålning

397192

ERIK OSSLUND (1913-82): "Höstfärger", signerad Erik Osslund, olja på pannå, ca 30x55 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 32

Erik Osslund oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2663976
2016-07-25 19:40:52

2016-07-25 kl 19:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.