Elastolinfigurer

397188

ELASTOLINFIGURER (ca 30 st), soldater varav vissa till häst, 1930/40-tal, höjd mellan ca 7-11 cm

Bitar borta, slitage.

Diverse

Monter 3

Elastolinfigurer

Budhistorik (5 bud)
2663718
550
2662749
500
2663717
500
2662749
2657133

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.