Lars Boethius oljemålning

397184

LARS BOETHIUS (1903-1968): Komposition, signerad Lars Boethius, olja på pannå, ca 33x40 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 28

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2659515
2016-07-21 10:20:36

2016-07-28 kl 12:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.