Lars Florén oljemålning

397183

LARS FLORÉN (1889-1979): Gula blommor, signerad och daterad Florén -38, olja på duk, ca 50x40 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Lars Florén oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2663502
2016-07-25 10:47:46

2016-07-25 kl 19:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.