Madeleine Pyk

397181

MADELEINE PYK (född 1934): Komposition, signerad och numrerad 7/200, färglitografi, bladmått ca 65x80 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 32

Madeleine Pyk
Budhistorik (12 bud)
2665893
2664522
2664521
950
2664520
900
2664519
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.