ÅWA oljemålning

397180

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Motiv från Slussen, Stockholm, signerad ÅWA, olja på duk, ca 60x75 cm

Fack 33

ÅWA oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2663031
1 600
2663030
2663029
1 400
2663028
1 300
2663027

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.