Korgstol

397178

HEYWOOD, USA, 1950-tal, korgstol med riklig dekor, sitthöjd ca 40 cm

Lagningar, rester av grön färg

Möbler, Stolar, Temaauktion, Sommar

Korgstol

Budhistorik (6 bud)
2661096
1 400
2663402
1 300
2661096
2663401
2661096

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.