Stig Jonzon oljemålning

397168

STIG JONZON (1913-87): "Utsikt över gamla stan", Stockholm, signerad och daterad Stig Jonzon 1954, olja på pannå, ca 42x34 cm

Fack 10

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (19 bud)
2664151
2664130
2664149
1 900
2664130
1 800
2664147
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.