Sven Wejsfelt

397164

SVEN WEJSFELT, keramik, "Aborre", Gustavsberg, signerad under sockeln samt daterad -92

Keramik/Porslin, Figuriner, Temaauktion, Sommar

Monter 3

Sven Wejsfelt

Budhistorik (13 bud)
2665202
2664622
1 900
2664631
1 800
2664622
1 700
2664630
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.