Oljemålning stilleben

397163

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Stilleben med blommor, olja på duk, ca 120x80 cm

Smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Oljemålning stilleben

Budhistorik (12 bud)
2667788
2 400
2667366
2666613
2666612
1 900
2666611
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.