Brickbord

397160

BRICKBORD, löstagbar bricka i målad plåt, 1800-tal, benställning av senare datum, höjd ca 97 längd 67 cm

Mindre bucklor, slitage.

Rum 5

Brickbord

Budhistorik (8 bud)
2663919
600
2663918
550
2662671
500
2663906
500
2662671
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.