Matbord med iläggsskivor

397158

MATBORD, fanérat i mahogny, 1900-talets mitt, mässingsskodda ben, kannelyrer, höjd ca 71 cm, diameter 110, 3 iläggsskivor vardera 45 cm medföljer

Slitage, repor, märken

Rum 4

Matbord med iläggsskivor

Budhistorik (5 bud)
2663043
850
2662961
2663041
2662961
2661231

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.