Madeleine Pyk oljemålning

397157

MADELEINE PYK (född 1934):"Dammsugaren", signerad M Pyk, olja på duk, ca 32x27 cm, oramad

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2664098
4 200
2657166
2 400
2657165
2657164
2657163

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.