Knut Janson oljemålning

397155

KNUT JANSON (1882-1966): Sommarlandskap, signerad och daterad Knut Jansson -54, olja på duk, ca 19x27 cm

Fack 14

Knut Janson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2663456
2663445
2658949

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.