KARL DAHLQVIST Tore A Jonassons samling

397154

KARL DAHLQVIST (1900-71): (2) Fönsterutsikt och blomsterprakt, signerade Karl Dahlqvist, 1960-tal, akvarell, 65x51 resp 50x70 cm, oramade

Fläck, smärre kantveck

Rum 1

Budhistorik (4 bud)

2663903
450
2663894
2661228
2659255

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.