Cumming oljemålning

397149

CUMMIMG (samtida): Komposition i turkos, signerad, olja på duk, ca 135x208 cm

Rum 9

Cumming oljemålning

Budhistorik (41 bud)
2663723
9 400
2663716
9 200
2663597
9 000
2663715
9 000
2663597
8 800

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.