Ivan Constantin

397148

IVAN CONSTANTIN (född 1895-?): Blommor, signerad och daterad Constantin -1932, olja på pannå, ca 27x36 cm

Fack 28

Ivan Constantin

Budhistorik (22 bud)
2663960
1 600
2663956
2663952
1 400
2663951
1 300
2663946

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.