Sidobord

397143

SIDOBORD, 1970-tal, mässing med glasskiva, höjd ca 48, 65x45 cm

Kantnagg

Rum 7

Sidobord

Budhistorik (8 bud)
2663768
650
2663763
600
2663762
550
2660389
500
2663761
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.