Ljusstakar förgyllda

397135

LJUSSTAKAR, 1 par, förgyllda, 1900-talets första hälft, höjd ca 26,5 cm

Belysning, Bordslampor

Monter 7

Ljusstakar förgyllda

Budhistorik (3 bud)

2663934
2662299
2662299

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.