Leksaker elastolin lineol

397133

SOLDATER, 9 st, 1900-talets första hälft, elastolin och lineol, höjd ca 6-14 cm

Skador, bortfall, slitage

Leksaker, Diverse

Monter 5

Leksaker elastolin lineol

Budhistorik (2 bud)

2662785
2662635

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.