Urnor i cloisonné

397131

URNOR, 1 par, tidigt 1900-tal, cloisonné, Kina, bl.a. aventurinsten samt förgyllda detaljer, höjd ca 14 cm

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 13

Urnor i cloisonné

Budhistorik (6 bud)
2669177
500
2664384
450
2669176
450
2664384
2661731

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.