Miniatyrmålning 1800-talets första hälft

397129

MINIATYRMÅLNING, porträtt av yngre kvinna, 1800-talets första hälft, möjligen målat på porslin, ram i brons, total höjd ca 6 och bredd 4,5 cm

Slitage på ramen.

Konst, Äldre måleri

Monter 20

Budhistorik (2 bud)

2663440
2658656

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.