Marinmotiv oljemålning

397128

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Marinmotiv, osignerad, olja på pannå, ca 14x15 (33x34) cm

Konst, Äldre måleri

Fack 21

Marinmotiv oljemålning

Budhistorik (23 bud)
2663614
2663613
1 900
2663610
1 800
2663608
1 700
2663604
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.