Oidentifierad konstnär

397127

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Soldat i vinterlandskap, signerad och möjligen daterad 1912, olja på pannå, ca 18x27 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 18

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (13 bud)
2662581
2659259
750
2662580
750
2659259
700
2660333
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.