Spetsdosa

397123

SPETSDOSA, silver, 1821, stämplad med kontrollstämplar samt P3, graverad J.B.P.D. i botten, 8,5x4,5x2 cm, vikt ca 41 g

Visst slitage

Silver

Monter 5

Spetsdosa

Budhistorik (6 bud)
2661984
650
2656188
600
2661983
550
2656188
2657494

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.