Maurice Estève färglitografi

397121

MAURICE ESTEVE (1904-2001): Komposition, signerad Estève, 52/200, färglitografi, ca 44x31 cm

Fack 36

Maurice Estève färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2664127
2 400
2657097
2656869
2656867
1 800
2656863
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.